مستندمهین قدیری، اولین و تنها قاتل سریالی زن در ایران

مستندمهین قدیری، اولین و تنها قاتل سریالی زن در ایران

- - - | |

🔴 «مهین»؛ روایتی مستند از مهین قدیری، اولین و تنها قاتل سریالی زن در ایران.
▪️کارگردان: محمدحسین حیدری | ▪️تهیه‌کننده: مهدی مطهر

▫️ مستند با نریشن و روایت مقامات انتظامی و امنیتی و کارآگاهان دخیل در پرونده آغاز می‌شود. به موازات این روایت، در قالب ساخت یک فیلم داستانی، زمان، مکان و نوع پیدا شدن اجساد نیز روایت می‌شود. خیلی زود همه چیز در فیلم شرایط رعب‌آوری به خود می‌گیرد. یک سری قتل عجیب زنان میانسال و پیر در زمستان ۱۳۸۷ در قزوین رخ می‌دهد و…

اولین قاتل سریالی زن ایران

📣 مستند جنجالی #مهین


محمدحسین حیدری کارگردان مستند «مهین» از سال ۱۳۹۲ به عنوان تدوین‌گر و صداگذار در سینما فعالیت می‎کند. از کارهای او می‎توان به تدوین مستند «رزم آرا یک دوسیه مسکوت» که در سینماهای هنروتجربه در حال اکران است، اشاره کرد.

مهدی مطهر تهیه‌کننده این فیلم درباره ساخت «مهین» عنوان کرد: «می‌توانستیم «مهین» را مخوف‌تر و دلهره‌آورتر نشان دهیم اما چون بحث‌های محتوایی برایمان مهم بود طبیعتا به خیلی از نکات موجز بسنده کردیم و خیلی از مسایل را نگفتیم.

🔹غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه: مجموعه قوه قضاییه از اینکه هنرمندان عزیز وارد موضوعات فضایی و جنایی بشوند و بیانگر یک واقعیت از جامعه ما و مجموعه قضایی بشوند خصوصا در آثار مستند استقبال می‌کند. طبیعی است آثار مستند می‌تواند به لحاظ ارتباط با واقعیت پیوند بهتری را با مردم برقرار کند.


داستان فیلم مهین زن قاتل سریالی ایران

زمستان ۱۳۸۷ جسد زنی در شهر کوچک قزوین کشف می شود و این تازه شروع وحشت است. وحشتی که قرار است مدتها روی ذهن مردم سایه بیندازد. مبارزه نفس گیر قاتل و کاراگاه ها ۴ ماه ادامه پیدا می کند. با دستگیری مهین حقایق تازه ای فاش می شود.

درباره فیلم مهین قدیری قاتل سریالی زن در ایران

فیلم مهین به کارگردانی محمدحسین حیدری در سال ۱۳۹۶ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر مستند و اجتماعی می‌باشد. .

مهین | ۹۶ % (۱,۵۱۳)
مناسب برای بالای ۱۷ سال
کارگردان: محمدحسین حیدری
یک ساعت و ۳۳ دقیقه – مستند – اجتماعی – محصول ایران – ۱۳۹۶ – کیفیت HD

⛓ قتل‌های سریالی و بررسی پرونده‎‌ی آن‌ها همیشه برای مردم جذاب بوده.
این‌بار یک مستند جذاب از پرونده‌ی اولین زن قاتل سریالی ایران!
💣 مستند «مهین» درباره‌ی #مهین_قدیری اولین #قاتل_سریالی زن در ایران است.
📍 اگر به روانشناسی جنایی و مستندهای این حوزه علاقه دارید تماشای این مستند را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

تیزر مستند مهین قدیری اولین و تنها قاتل سریالی زن در ایران

مهین فیلمی مستند و جنایی به نویسندگی مهدی اسدزاده، کارگردانی محمد حسین حیدری و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر محصول سال ۱۳۹۷ کشور ایران است. مهین یک مستند داستانی است که در آن جنبه‌های مختلف شخصیت مهین قدیری و پرونده قتل‌های او مورد بررسی قرار می‌گیرد. مهین قدیری که پرونده‌اش در سال ۱۳۸۷ توجه افکار عمومی را به خود جلب کرده بود، به عنوان اولین قاتل سریالی زن در ایران معرفی شده است.

دسته بندی: جنایی ، مستند

دلیل بروزرسانی
مستند مهین قدیری، اولین زن قاتل سریالی ایرانی در سایت قرار گرفت.
فیلم های مشابه