دانلود فیلم کمدی سینمایی دینامیت
فیلم طنز ایرانی زنها فرشته اند ۲ علی صادقی

فیلم طنز ایرانی زنها فرشته اند ۲ علی صادقی

- | |

دانلود فیلم طنز ایرانی زن ها فرشته اند ۲

طنز فیلم زن ها فرشته اند 2

فیلم طنز ایرانی زنها فرشته اند ۲ دانلود و خرید قانونی با لینک مستقیم و کیفیت عالی کمدی جدید ایرانی با بازی علی صادقی و …

داستان فیلم زن ها فرشته اند ۲ سحر قریشی

«زن ها فرشته اند ۲» فیلمی در ژانر کمدی محصول سال ۱۳۹۸ به کارگردانی آرش معیریان است. در این فیلم بازیگرانی چون محمدرضا شریفی نیا، علی صادقی، نیوشا ضیغمی، سحر قریشی و … به ایفای نقش پرداخته اند. زن ها فرشته اند ۲ در ابتدا قرار بود در نوروز ۱۳۹۹ اکران شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، اکران این فیلم به بعداً موکول شد. این فیلم در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ در سینماهای ایران اکران شد. چند زوج در رده های سنی مختلف در سال ۲۰۲۰ به دنبال آن هستند که تعریفی بیست از زندگی خود ارایه دهند غافل از آن که بدجوری از تعارضات ذهنی رنج می برند.

درباره فیلم زن ها فرشته اند ۲ علی صادقی

فیلم زن ها فرشته اند ۲ به کارگردانی آرش معیریان در سال ۱۳۹۸ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم محمدرضا شریفی نیا، نیوشا ضیغمی، سحر قریشی، نسرین مقانلو، میرطاهر مظلومی، سیروس همتی، مریم سعادت، مهتاج نجومی، شهین تسلیمی، صدیقه کیانفر , علی صادقی به هنرمندی پرداخته‌اند.

آرش معیریان کارگردان و تدوینگر ایرانی متولد سال ۱۳۵۰ است. او که تحصیلاتش را در دانشگاه تهران به انجام رسانده پس از چند فیلم ناموفق توانست با تغییر مسیرش به سمت کمدی و ساخت فیلم طنز پرفروش کما، توانست به فروش خوبی دست پیدا کند و کمدی های بعدیش هم عموما پرفروش بوده اند.از دیگر فیلم های ساخته او میتوان به شانس، عشق، تصادف، ساعت شلوغی، شیر و عسل، چپ دست و شارلاتان اشاره کرد.

دلیل بروزرسانی
فیلم طنز ایرانی زنها فرشته اند 2 سحر قریشی
  • 26 می 2021
  • 389 views
فیلم های مشابه