دانلود فیلم آشوب مدام با دوبله فارسی Chaos Walking 2021

دانلود فیلم آشوب مدام با دوبله فارسی Chaos Walking 2021

- - | | - -
همراه با نسخه دوبله فارسی

دانلود فیلم آشوب مدام با دوبله فارسی Chaos Walking 2021

آشوب مدام یا هرج‌ومرج گام برمی‌دارد (به انگلیسیChaos Walking‎) فیلمی آمریکایی در سال ۲۰۲۱ در ژانر علمی–تخیلی و مهیج به کارگردانی داگ لیمان و نویسندگی چارلی کافمن، جیمی لیندن، پاتریک نس، لیندزی بیر، گری اسپینلی و جان لی هنکاک است. فیلمنامه نهایی را پاتریک نس به همراه کریستوفر فورد به نگارش درآورده‌است. از ستارگان این فیلم می‌توان به تام هالند، دیزی ریدلی، مدس میکلسن، دمیان بیچیر، کورت ساتر، نیک جوناس، سینتیا اریوو و دیوید اویلوو اشاره کرد. این فیلم اقتباسی از رمان پرفروش و تحسین شده چاقوی ایستادگی اولین کتاب از سه‌گانه آشوب مدام اثر پاتریک نس است که از سوی لاینزگیت در ۵ مارس ۲۰۲۱ منتشر خواهدشد. داستان این فیلم در آینده و در دنیایی نابودشده به نام دنیای جدید که در آن همه زنان کشته شده‌اند و همه مردان می‌توانند افکار یکدیگر را در قالب تصاویر و صداهایی به نام نویز بفهمند، اتفاق می‌افتد و دربارهٔ دو نوجوان است که پس از فهمیدن رازهایی تاریک دربارهٔ تاریخ دنیای جدید، تصمیم به فرار از دست شهردار شهرک پرنتیستاون و ارتش او می‌گیرند. نام این فیلم برگرفته شده از خط اول کتاب اول، چاقوی ایستادگی است: نویز یک مرد بدون محدودیت است و بدون محدودیت، یک مرد فقط هرج‌ومرجی است که گام برمی‌دارد. (ویکی پدیا)

داستان فیلم آشوب مدام

دوبله-فارسی-فیلم-آشوب-مدام.jpg
Chaos Walking 2021

«آشوب مدام»، فیلمی در ژانر علمی-تخیلی و ماجراجویی به کارگردانی «داگ لیمان» و محصول سال ۲۰۲۱ کشورهای آمریکا و کاناداست. داستان این فیلم در آینده ای دور اتفاق می افتد؛  زمانی که تمام دختران و زنان روی کره زمین ناپدید شده اند و باقی جانداران قادر به شنیدن افکار یکدیگر هستند و می توانند ذهن های هم را بخوانند. در این میان پسر جوانی به اسم «تاد» از وجود دختری به اسم «ویولا» باخبر می شود. او تصمیم می گیرد از ویولا محافظت کند و به نحوی اسرار تاریک جهان را حل کند.

درباره فیلم آشوب مدام

فیلم آشوب مدام به کارگردانی داگ لیمان در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و کانادا و در ژانر اکشن و علمی تخیلی می‌باشد. در این فیلم تام هالند، دیزی ریدلی، دمیان بیچیر، دیوید اویلوو , کورت ساتر به هنرمندی پرداخته‌اند.


لینک های دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم آشوب مدام ۲۰۲۱:

📥 | کیفیت ۴۸۰  |  کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۱۰۸۰ | کیفیت HQ_1080

پیشنهاد تیم باکس نما دانلود و تماشای فیلم اکشن گودزیلا علیه کونگ


تیزر فیلم سینمایی آشوب مدام

توجه لینک های رایگان تمام بها محاسبه میشوند.


انتخاب کیفیت و خرید قانونی فیلم آشوب مدام با دوبله فارسی

کیفیت حجم قیمت لینک های خرید قانونی
۴۸۰p ۷۱۸MB ۳,۰۰۰ تومان خرید
۷۲۰p ۱۰۱۶MB ۳,۵۰۰ تومان خرید
۱۰۸۰p ۱,۹۳GB ۴,۰۰۰ تومان خرید
HQ_1080p ۲,۶۵GB ۴,۵۰۰ تومان خرید
دسترسی به همه کیفیت ها ۸,۰۰۰ تومان خرید
فیلم های مشابه